Aktualności: Forum na temat szycia, szydełkowania i haftowania zostało uruchomione, zapraszamy do dyskusji, do współtworzenia nowego forum z rękodziełem.

Autor Wątek: Najlepsze materiały  (Przeczytany 2702 razy)

asiakraw321

• Nowy użytkownik
  • *
Najlepsze materiały
« dnia: Październik 22, 2015, 12:35:24 pm »
Gdzie zaopatrujecie się w materiały? ja wybieram się na targi tekstylne w Ptak Fashion City w Rzgowie koło Łodzi, byłam na pierwszej edycji i było super, dużo nowinek ze świata tkanin i mnóstwo wystawców http://fasttextile.com/  :) :) :)

Reklamiarz

• Utrzymuje serwis
  • polecajšc usługi

bajeczka

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Najlepsze materiały
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2016, 04:39:47 pm »
ja zwykle zamawiam materiały ze strony galerialucznik.pl/wykroje bo mam zaufanie do tej firmy i lubie mateirały od nich. Poza tym są w dobrej cenie ;)

Krawcowanajuz

• Nowy użytkownik
  • *
    • Krawcowa na już
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2016, 01:40:59 pm »
Ja korzystam z lokalnych sklepów ale polecam również http://www.tekstylialand.pl/ sprzedają tam oprócz gotowych zasłon i firan również mnóstwo pięknych materiałów tekstylnych i obiciowych. Można o próbki poprosić za darmo wyślą. Pozdrawiam

Gaga

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2016, 10:55:04 pm »
A jakieś jeszcze godne polecenia sklepy wysyłkowe znacie?

Admin

• Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2016, 10:44:56 am »
W tym roku od 17 do 19 listopada odbywają się również Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile 2016 w Ptak Warsaw Expo, Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to najważniejsze wydarzenie branży tekstylnej w Polsce.

Jeśli jesteś producentem odzieży, obuwia, dekoracji lub wyposażenia wnętrz – nie może tam zabraknąć i Ciebie.

Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych między wystawcami a producentami odzieży.

Jest to idealna okazja dla producentów do zapoznania się z trendami na sezon wiosna/lato 2017 oraz najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w przemyśle tekstylnym.

Dlaczego warto?

najnowsze trendy na sezon wiosna/lato 2017: wzory, kolorystyka, struktury, surowce
    tkaniny prosto od producenta
    atrakcyjne ceny
    ponad 250 wystawców z całego świata
    bogata oferta nowych wzorów dodatków krawieckich
    udział w forum tekstylnym

Wystawcy

W targach udział biorą najwięksi producenci tkanin, przędzy, akcesoriów i dodatków oraz maszyn.

Bogate grono międzynarodowych wystawców z Turcji, Tajwanu, Indii, Korei, Włoch, Francji, Chin, Bangladeszu oraz Polski zapewnia niepowtarzalną okazję do zapoznania się ze światowymi trendami – wzorami, kolorystyką, strukturą, surowcami oraz najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w przemyśle tekstylnym.

Targi odbędą się w zupełnie nowej lokalizacji – Ptak Warsaw Expo, największym Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym w Europie Środkowej. Dogodna lokalizacja – 10 minut od międzynarodowego lotniska i 15 minut od ścisłego centrum Warszawy – stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań i nawiązywania relacji handlowych. Centrum zlokalizowane jest w Nadarzynie, na przedmieściach Warszawy i liczy 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw, jak i wydarzeń plenerowych.

gizaw

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2016, 07:13:52 pm »
oo ja materiałów nigdy w sieci nie kupowałam, obczytałam się co i jak na http://przepisnaszycie.pl/jaki-material-wybrac-przewodnik-po-rodzajach-tkanin-2/ więc jak mam wizję nad czym chcę popracować to chodzę sobie do sklepu z materiałami u siebie w mieście (takiego co to jest chyba od zawsze) i szukam tej konkretnej tkaniny, jeszcze problemu nie miałam raczej żeby dostać czego szukałam no ale może ja mało wybredna jestem, a baza sklepów online zawsze się przyda na jakieś większe szyciowe zachcianki :)

bajeczka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2016, 07:57:07 am »
ja na początku chodziłam do pasmanterii i trochę w ciemno bralam materiały. A potem się denerwowałam, że nie wychodzi mi tak jak chce jak szyję. Wkurzające. Wiec kupiłam sobie taką książkę: http://www.galerialucznik.pl/encyklopedia_materialow_odziezowych i cieszę się, że w nią zainwestowałam, bo rozjaśniła mi sprawę na wiele kwestii w doborze tkanin. Już nie kupuję w ciemno, tylko idę z konkretnym planem co do przeznaczenia, zwracam uwagę na sploty i już nie robię wielkich oczu na to jak mi kobitki w sklepie opowiadają o materiałach posługując się fachową terminologią, bo już wiem co do czego :)

kwiatuszek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:38:54 pm »
Jeśli ktoś szuka dobrych jakościowo włóczek i innych akcesoriów to ja zawsze zamawiam na http://www.e-motek.pl/, duży wybór i dobre ceny