Aktualności: Forum na temat szycia, szydełkowania i haftowania zostało uruchomione, zapraszamy do dyskusji, do współtworzenia nowego forum z rękodziełem.

Autor Wątek: Pozdrawiam z polskiej wsi  (Przeczytany 3451 razy)

Dorunia

• Użytkownik
  • **
Pozdrawiam z polskiej wsi
« dnia: Maj 10, 2012, 12:43:16 pm »
Witam

Jestem pełnoetatową mamą trójki dzieci, kocham swoją pracę. Ostatnio zafascynowało mnie dawanie drugiej szansy przedmiotom. Mam za sobą nieśmiałe próby, przygotowuję się do poważniejszych renowacji mebli u córki. Ale również daję drugą szansę "tkaninie". Uszyłam dwa dni temu komplet pokrowców na poduszki wzeszłe w jadalni używając do tego zasłon zakupionych ciucholandzie. Jestem na etapie porządków w garderobie, zmniejszyłam się o jeden rozmiar, a w kieszeniach po za zasmarkanymi chusteczkami nic nie ma. Więc muszę zreanimować to wszystko przy pomocy maszyny, łapek, pomysłu no i liczę ogromnie na Waszą pomoc.  8)

Reklamiarz

• Utrzymuje serwis
  • polecajšc usługi

Admin

• Administrator
  • Użytkownik
Odp: Pozdrawiam z polskiej wsi
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2012, 08:36:21 am »
Witaj

Ja oczywiście będę Cię wspierał duchowo  8) z całych sił  ;D w Twoim postanowieniu dawania drugiej szansy.

agatik

• Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2012, 02:40:04 pm »
czesc Dorunia
rozproszylam sie tym rozmiarem mniejszym i z zazdrosci zapomnialam co napisac :P ;)
ide szukac fotek, jak nic nie wklejalas to nadrabiaj, najlepiej sie gada o szyciu jak sie widzi  :)

Gaga

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2012, 11:05:38 pm »
Doruniu dzień doberek  ;D
W wolnej chwili podrzuć jakieś pomysły na danie nowego życia starym przedmiotom  :)