Aktualności: Forum na temat szycia, szydełkowania i haftowania zostało uruchomione, zapraszamy do dyskusji, do współtworzenia nowego forum z rękodziełem.

Autor Wątek: Czego wymagacie przy zakupach w e-sklepach?  (Przeczytany 1440 razy)

Enici

• Nowy użytkownik
  • *
Czego wymagacie przy zakupach w e-sklepach?
« dnia: Lipiec 23, 2015, 10:51:14 am »
Dzień dobry,

Nie chcę spamować w żaden sposób, dlatego też nie wrzucam nigdzie linka do sklepu online z tkaninami i nićmi, w którym pracuję.
Bardzo zależy mi na tym aby zwiększyć poziom zadowolenia klientów, utrzymać obecnych i zdobyć nowych. Rzecz wiadoma. :)
Obserwuję sporo aukcji na allegro oraz sklepów. Zauważyłem, że sporą rzadkością jest fakt, podania składu tkaniny.
Jak tylko to możliwe dodaję go. Aczkolwiek, hurtownie niezbyt często takowy skład otrzymują od firm, z których tkaniny wykupują.
Niestety.
No, ale wiadomo do wielu można dojść samemu. Tym bardziej gdy pracuje się z ludźmi, którzy w tym temacie siedzą od lat.

Żeby poczuć się jak osoba szyjąca i poznać jej potrzeby zakupiłem maszynę do szycia, stawiałem krok po kroczku. Zaobserwowałem, że nigdzie nie można kupić tkanin na wagę, aby rozpocząć naukę. Zabolało mnie to, nie ukrywam. Bo po co mam kupować jakieś tkaniny, które i tak zepsuję. Dlatego wprowadziłem do oferty miks tkanin na wagę, które zostawały u Nas jako końcówki z belek, czy takie które mają zwykłe wady techniczne. Tak, aby każdy kto próbuje szycia, mógł za małe pieniądze, znaleźć elementy do nauki.

Ale co jeszcze? I dlatego.

Chciałbym Was zapytać, na co zwracacie uwagę, mniejszą i większa, co jest dla Was ważne przy robieniu takowych e-zakupów ? Czym się kierujecie przy wyborze swojego e-dostawcy?

Z góry dziękuję za udział w dyskusji.
Maciek

Reklamiarz

• Utrzymuje serwis
  • polecajšc usługi

Gaga

• Aktywny użytkownik
Odp: Czego wymagacie przy zakupach w e-sklepach?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2015, 12:54:40 am »
Witaj Enici.
Poruszyłeś ciekawy temat.
Muszę się zastanowić, w wolnej chwili napiszę.